מותגים

  • Steelcase
  • Clestra
  • Frezza
  • Milliken
  • Framery

Steelcase הינה החברה הוותיקה והגדולה בעולם הריהוט המשרדי. זו חברה מובילה, חדשנית ופורצת דרך. מעל ל- 100 שנים של תובנות שנרכשו על מנת לשרת את הארגונים המובילים בעולם. החברה עוסקת בפיתוח מגוון רחב של פתרונות ידידותיים וחדשניים לסביבת העבודה. ל- Steelcase כ- 10000 עובדים ויותר מ- 650 זכיינים ברחבי העולם. לחברה מחזור מכירות של למעלה מ- 2.4 מיליארד דולר בשנה. החברה חרטה על דגלה להיות מומחית במתן מענה לשאלה: 'כיצד אנשים עובדים?' בכל תחום ובכל מקום."

ל-Clestra מפעלים בארה"ב, אירופה ואסיה. החברה מייצרת מחיצות למשרדים וחדרים נקיים עם דרישות ייחודיות לעמידות באש וברעידות אדמה. מה שמבדיל את היצרנית הזו מרבים אחרים הוא הגישה: everything is possible. רק תנו לנו את הזמן ונבנה לכם מה שאתם צריכים.

חברה איטלקית לריהוט משרדי מהמובילות באירופה. Frezza שייכת לקבוצת DOIMO, קבוצת ריהוט גדולה המכילה מספר חטיבות בתחומי ריהוט שונים. Frezza היא החטיבה האמונה על תחום הריהוט המשרדי. Frezza מובילה בחדשנות עיצובית וידועה בשילוב מגוון רחב של חומרים. מיטב המעצבים האיטלקיים שותפים לפיתוחם של קווי מוצרים רבים בחברה.

חברת Milliken Carpet הינה חברה גלובאלית מובילה בתחומה, המתמחה בייצור שטיחים, באריחים ובגלילים המותאמים לשימוש מאסיבי ולתנאי שחיקה קשים. חברת Milliken&Company מתאפיינת במובילות ובחדשנות, הן בעיצוב והן בטכנולוגיה. היא מעסיקה למעלה מ-100 מדענים בתחום הכימיה והטקסטיל ובבעלותה למעלה מ-2,500 פטנטים רשומים בעולם. היתרונות הבולטים והמשמעותיים ביותר של שטיחי Milliken הינם: 1. Cushion Back® גב השטיחים הינו פטנט רשום והוא מקנה לשטיחים תכונות, כגון: בידוד אקוסטי, עמידות מוגברת בפני שחיקה, ארגונומיה, בידוד תרמי ועוד. 2. שיטת צביעה ייחודית (DCP-Digital Color Placement)–חברת Milliken פיתחה שיטת הדפסה דיגיטלית בטכנולוגיה ייחודית הצובעת את פני השטיח עד לשורשי הסיב ומאפשרת יצירת דוגמאות בעיצוב אישי. 3. חבילת הגנות ואחריות–שטיחי Milliken מגיעים עם חבילת טיפולים והגנות עם אחריות לכל החיים, כגון: טיפול אנטי בקטריאלי המגן מפני גידול בקטריות, טיפול נגד כתמים ולכלוך, אחריות כנגד דהייה והצהבה, אחריות כנגד היפרדות הגב מהשטיח ועוד.

Framery היא החברה המובילה בייצור ופיתוח חללים פרטיים אטומים לרעש – והחברה היחידה בשוק אשר מתמקדת אך ורק ביצירת חללים אלו. לרגעים ומחשבות חשובים, אנחנו צריכים חלל אטום רעש כדי לעזור לנו להתרכז ולתקשר. מוצרי Framery הם שילוב מושלם של פונקציונליות ועיצוב כדי לגרום לך לפרוח במה שאתה עושה.